Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Fotografie Prahy Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad nabízí pohled na nejkrásnější panorama Prahy. Jestli se díváte z Karlova mostu nebo třeba Petřínské rozhledny, naskytne se Vám nádherný pohled na hrad, který je zasazen do prostředí Malostranských uliček a majestátně nad nimi vyčnívá.

Za zmínku stojí také všechna nádvoří, která se tvořila postupně s dobou a ukazují několik historických období, významných jak pro Prahu, tak pro České země. A žádný návštěvník Prahy si samozřejmě nenechá ujít možnost vyfotit se s hradní stráží, která střeží vchod, například u známé Matyášovy brány.


Autorem fotografií je p. Michal Němejc - www.krasyprirody.cz

 

O autorovi:
Michal Němejc je profesionální fotograf, kterého Praha okouzlila natolik, že se rozhodl její atmosféru zachytit objektivem fotoaparátu. Během let 2005–2007 vytvořil rozsáhlou galerii s názvem Krásy Prahy, nově pak turistický průvodce Prahou, který najdete na adrese www.kamvpraze.info. Kromě Prahy Michal Němejc fotografuje i krajinu - www.krasyprirody.cz vás přesvědčí o tom, že za krásnými přírodními scenériemi není třeba jezdit daleko.

Všechny fotografie je možné zakoupit pro komerční i nekomerční účely za výhodné ceny. Bližší informace získáte na e-mailové adrese michal@krasyprirody.cz.

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz